شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از سامانه اینترنتی استیل تکنیک به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی استیل تکنیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@steeltech.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
3- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.
4- فروشگاه اینترنتی استیل تکنیک هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
5- سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در سامانه، لینك شده اند مستقل بوده و سامانه اینترنتی استیل تکنیک مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
6- ارتباط سامانه اینترنتی استیل تکنیک با کاربران از طریق steeltech.ir و همچنین خطوط تلفنی شرکت برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
7- سامانه اینترنتی استیل تکنیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
8- هدف از ایجاد بخش نظرات در سامانه استیل تکنیک، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولات و همچنین خدماتی است که توسط سامانه استیل تکنیک ارائه می گردد. این سامانه در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی سامانه استیل تکنیک درباره محتویات نظر نیست.