استیل تکنیک
استیل تکنیک

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kd41qmfh’ admin_preview_bg=”][/av_textblock]

به گزارش چیلان ، مهندس عظیمیان مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در جریان برگزاری آئین رونمایی از طرح تحول دیجیتال این شرکت گفت: اجرای این طرح در شرکت فولاد مبارکه نه یک طرح فانتزی و تشریفاتی، بلکه یک الزام و ضرورت حیاتی برای شرکت و صنعت فولاد ایران است.
وی افزود: پروژه نورد گرم ۲ یک ابر پروژه کشوری است و با همه اهمیت و استراتژیک بودن آن، معتقد هستم که اجرایی شدن طرح تحول دیجیتال در فولادمبارکه به مراتب از آن مهم تر و دارای اولویت بیشتری است.
عظیمیان گفت: چشم انداز ما این است که عضو باشگاه فانوس دریایی بشویم و در کنار دیگر فولادسازان جهان بهره وری بالا و رسیدن به نسل چهارم تکنولوژی را برای فولاد مبارکه محقق کنیم.
مدیرعامل فولاد مبارکه اظهار داشت: در پی توجه به منافع سهامداران و انتظار آن‌ها از فولادمبارکه در حفظ منافع مشترک و بازدهی سرمایه گذاری انجام شده بر آن هستیم که سهم خودمان را در بازار حفظ کنیم. این هدف، موجب می‌شود تا همراه با تحولات صنعتی دنیا، نسل چهارم تکنولوژی و انقلاب صنعتی را در فولاد مبارکه پیاده‌سازی کنیم. این اقدام باعث افزایش ۶ تا ۸ درصد بهره وری می‌شود که برای سهامداران عزیز خبر بسیار خوشی خواهد بود. همراه با تحولات تکنولوژی خودمان را هماهنگ می کنیم که اگر به این اقدامات دست نزنیم ، در کمتر از یک دهه از صحنه تولید، سودآوری و ارزش آفرینی خارج میشویم. در مرحله اول خودمان را مجهز و مسلح به تکنولوژی روز میکنیم تا در مرحله بعد ره آورد و نتیجه این سرمایه‌گذاری که افزایش بهره‌وری و سودآوری سهامداران است، به عنوان نمونه ای مثال زدنی در صنعت ِفولاد، برای تمام صنعت ایران قابل استفاده باشد

منبع:چیلان

http://chilanonline.com/2020/07/26/32309/

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *