استیل تکنیک
استیل تکنیک
اطلاع رسانی استیل تکنیک

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

انجمن تولید کنندگان فولاد با انتشار پوستر سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام کرد این رویداد ویژه در صورت کسب مجوزهای لازم از ستاد ملی مقابله با کرونا طی سه روز از ۴ تا ۶ خردادماه سال جاری به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

به گزارش  چیلان ، انجمن تولیدکنندگان فولاد با انتشار پوستر سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران اعلام کرد این رویداد ویژه در صورت کسب مجوزهای لازم از ستاد ملی مقابله با کرونا طی سه روز از ۴ تا ۶ خردادماه سال جاری به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

انجمن فولاد از کلیه تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان زنجیره آهن و فولاد کشور دعوت کرده در این رویداد ملی، علاوه بر ارائه فرصت های ساخت داخل برای شرکت های دانش بنیان و تامین کنندگان داخلی، از دستاوردهای خود در حوزه بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و ساخت داخل رونمایی کنند.

سومین دوره از جشنواره ملی فولاد ایران با مشارکت گسترده نهادهای دولتی و خصوصی، تشکل ها و شرکت های فولادی و معدنی و تامین کنندگان مطرح داخلی برگزار می شود و در آن سازوکارهای حمایت از تامین پایدار و کیفی داخلی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد. علاوه بر این میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در زنجیره آهن و فولاد هم با انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادهایی بین تولیدکنندگان و تامین کنندگان این زنجیره همچون دو دوره قبلی در این جشنواره با حضور مقامات دولتی و حاکمیتی برگزار می شود.

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران شامل کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی و برنامه های متنوع دیگری است که طی روزهای آینده به اطلاع خواهد رسید.

به گفته خلیفه سلطانی، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در دوره قبل جشنواره ملی فولاد شاهد بیش از ۹۵ میلیون یورو صرفه جویی ارزی در قالب ۵۹ قرارداد و ۳۵ پیش قرارداد بودیم و امسال نیز با تقویت میز تخصصی تعمیق ساخت داخل با همکاری وزارت صمت و ایمیدرو به دنبال رفع موانع تولید و تأمین پایدار در صنعت آهن و فولاد از مسیر کاهش ارزبری و توسعه تکنولوژی خواهیم بود.

متن کامل اطلاعیه انجمن فولاد و اطلاعات تماس با دبیرخانه «سومین جشنواره ملی فولاد و نمایشگاه ملی فولاد ایران» به شرح زیر است:

پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران و به دنبال استقبال و درخواست تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره آهن و فولاد، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در صدد است با کسب مجوز از ستاد ملی مقابله با کرونا، این رویداد متمایز ملی را  با رویکرد بومی سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین پایدار داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو و تشکل های صنعتی و معدنی کشور و با مشارکت تولیدکنندگان بزرگ زنجیره آهن و فولاد، تامین کنندگان داخلی و شرکت های دانش بنیان، به مدت ۳ روز از  سه شنبه ۴ خردادماه تا پنج شنبه ۶ خردادماه سال ۱۴۰۰ در هتل المپیک تهران برگزار نماید.

بر این اساس و به دلیل شرایط خاص کشور در اپیدمی کرونا و ضمن آرزوی سلامتی برای همه همکاران عزیزمان در زنجیره آهن و فولاد، این دوره از جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و به صورت ترکیبی (حضوری- مجازی) برگزار می گردد.

لذا از کلیه تولیدکنندگان و تامین کنندگان پرتلاش زنجیره بزرگ آهن و فولاد کشور دعوت بعمل می آید با ارسال گزارشی از دستاوردهای ارزشمند خود در حوزه بومی سازی و ساخت داخل به دبیرخانه جشنواره، ضمن حضور در فرآیند ارزیابی تامین کنندگان برتر صنعت فولاد کشور در سال ۱۳۹۹، این انجمن را در افزایش غنای محتوایی و کاربردی جشنواره و نمایشگاه یاری نمایند.
ضمنا علاقه مندان به حضور در سومین جشنواره ملی فولاد ایران لازم است در سایت events.steeliran.org ثبت نام نمایند. دبیرخانه «سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران» از طریق راه های ارتباطی زیر آماده پاسخگویی به مخاطبان می باشد.

تلفن دبیرخانه: ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱

فکس: ۸۸۵۵۱۷۰۵- ۰۲۱

ایمیل: events@steeliran.org

فضای مجازی: ۰۹۰۲۷۸۲۱۹۱۱

اطلاعیه مهم؛

فراخوان حضور در ویژه‌نامه رسمی سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

به مناسبت سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در خرداد ماه ۱۴۰۰،

ویژه‌نامه چیلان با حضور شرکت‌های فولادی و معدنی و تأمین‌کنندگان معتبر کشور با تمرکز بر بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین پایدار منتشر می‌شود.

به گزارش چیلان ، در ویژه نامه رسمی سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، علاوه بر معرفی فعالیت‌ها و اقدامات شرکت‌ها در حوزه بومی‌سازی به معرفی شرکت‌های تأمین کننده با رویکرد برنامه‌های هر شرکت در حوزه تأمین نیاز داخل پرداخته می‌شود.

تأمین کنندگان در ۸ گروه‌بندی زیر می‌توانند به معرفی توانمندی‌های خود در این ویژهنامه بپردازند:

• مکانیک شامل قطعات و تجهیزات مکانیکی

• سیالات شامل قطعات و تجهیزات پنوماتیکی، هیدرولیکی، تاسیساتی، روانکارها و آزمایشگاهی

• برق شامل قطعات و تجهیزات برقی، الکتریکی، ابزار دقیق، اتوماسیونی و آزمایشگاهی

• مواد شامل مواد مصرفی، مواد اولیه، استحصال پسماندها و فروآلیاژها

• نسوز شامل انواع جرم ها، نسوزها و تجهیزات وابسته

• انتقال مواد شامل قطعات و تجهیزات مرتبط با انتقال مواد نظیر نوار نقاله ها و رول ها

• تحقیق و پژوهش شامل متالورژی، فرآیند، انرژی و محیط زیست

• تکنولوژی و مهندسی

علاقمندان به حضور در ویژه نامه تخصصی «بومی سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین در زنجیره فولاد ایران» می‌توانستند تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری، گزارش های کاربردی، تحلیل و مقالات مرتبط و فایل معرفی و تبلیغات خود را از طریق ایمیل Mag@chilanonline.com ارسال بفرمایند.

منبع : http://chilanonline.com/2021/04/24/35216/

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *